O nas

Misja

Naszą misją jest stać się liderem w branży reklamowej.

Zakładając firmę w 2010 r. Jako cel postawiliśmy sobie stworzenie marki rozpoznawalnej w Gdańsu, Trójmieście, a następnie w Polsce Północnej i na terenie całego kraju. Od początku ważna była dla nas wysoka jakość oferowanych usług i zadowolenie klientów oraz długofalowa z nimi współpraca. Zawsze słuchamy naszych klientów, bo to oni podpowiadają nam, jaką dziedzinę rozszerzyć, o co wzbogacić ofertę, co zmienić, żeby utrzymać się w czołówce. Jak każdemu zdażały nam się potknięcia, ale zawsze staraliśmy się z nich wyciągać wnioski, które przeradzały się w ulepszanie naszej firmy.

Celem, który właściwie ściśle wiąże się z tym przedstawionym powyżej, było budowanie trwałego zespołu profesjonalistów – naszych pracowników. Zawsze stawiamy na osoby kreatywne, dokładne, uczciwe i bardzo pracowite, dla których poza pensją liczy się też klimat panujący w firmie. Dzięki temu przyjemniej nam się wspólnie pracuje, a także spędza czas wolny na kibicowaniu Lechii Gdańsk, czy narodowej drużynie, albo rywalizując podczas rozgrywek badmingtona, na strzelnicy itp.

I tak w przyjaznej atmosferze zgranego zespołu, który sukcesywnie się powiększa, idziemy pewnym krokiem naprzód, budując firmę, o której marzyliśmy.

Co oferujemy?

Zawsze stawiamy na jakość. Staramy się wykonywać zlecenia w najlepszy możliwy sposób, tak, żeby klient był zadowolony, praca nad zleceniem była przyjemnością, a jej efekty stały się powodem do naszej dumy.

Rok założenia firmy

Narodziny Firmy Reklamowej Moduł – zajmujemy się reklamą w windzie w Gdańsku i działamy w trzyosobowym zespole.


2010

Ciągły rozwój

Wciąż poszerzamy listę oferowanych usług i zadowolonych klientów, działając z powodzeniem mimo kryzysu na polskim rynku.

2013

Więcej pracowników

Zespół pracowników się powiększa; zaufało nam już wielu klientów, a nasze w pełni profesjonalne realizacje są coraz większe; chwalimy się nimi na swoim profilu na Facebooku.

2015

Zmieniamy się

Remontujemy nasze biuro, żeby dostosować je do kilkunastoosobowego zespołu pracowników; w drugiej połowie roku planujemy wprowadzić na rynek nowy produkt...

2017
Nasz
Plan

Otwieramy biuro

Otwieramy biuro handlowe przy ul. Subisława 29, gdzie działamy do dzisiaj; zaczynamy produkcję reklam zewnętrznych; powiększamy zespół pracowników.

2011

Dążymy do celu

Pracujemy już w pięcioosobowym zespole; zakładamy obok biura większy warsztat i tworzymy profesjonalny park maszyn.

2014

Działamy na wielką skalę

Otwieramy własną drukarnię; tworzymy Tablicę Miejską; nawiązujemy współpracę z Galerią Metropolia.

2016

Nasze umiejętności

  • projektowanie graficzne
  • drukarnia wielkoformatowa
  • budowa reklam zewnętrznych
  • reklama outdoor

Fakty o nas

15500
projektów graficznych
 
45500
m2 druków wielkoformatowych
100000
pinów led do reklamy świetlnej
300000
plakatów do reklamy w windzie

Meet Our Team

Darek Jadach

Darek Jadach

Darek Jadach

Darek – współwłaściciel. Jego dewizą życiową jest: uśmiech – moc – fitness – sport. Maratończyk, wędkarz – pierwszy na dorsza. Uwielbia jazdę na rolkach. Znawca win.

Dawid Ustrabowski

Dawid Ustrabowski

Dawid Ustrabowski

Dawid – monter reklam. Fan motoryzacji i szybkiej jazdy motocyklem, a przy tym stateczny mąż i ojciec. Zbieracz grzybów, znawca pleśni.

Joanna Pawłowska

Joanna Pawłowska

Joanna Pawłowska

Asia – współwłaściciel. Przez niektórych nazywana "Panią Prezes". Zawszę uśmiechnięta. To do niej należy ostatnie zdanie. Uwielbia pracę w ogrodzie, filmy z Clintem Eastwoodem i "07 zgłoś się".

Marcin Turzyński

Marcin Turzyński

Marcin Turzyński

Marcin – kierownik warsztatu. Pasjonat kultowych samochodów. Miłosnik motoryzacji, jego przyjazd do pracy poprzedza głośne mruczenie motocykla. Używa benzyny jako kosmetyków.

Michał Żłobecki

Michał Żłobecki

Michał Żłobecki

Michał – grafik. Artysta pełną parą - z wykrztałcenia plastyk z zamiłowania gitarzysta. Mąż, ojciec i działacz społeczny. Koordynator i grafik ogólnopolskiej akcji Paczka dla Bohatera. Typowy żółw ninja – żywi się tylko pizzą.

Paweł Pawłowski

Paweł Pawłowski

Paweł Pawłowski

Paweł – specjalista ds kluczowych klientów. Mistrz ciętej riposty, rozwiązywania sytuacji bez wyjścia, a od niedawna sternik żeglarski. Amator zegarków.

Przemek Kosiorek

Przemek Kosiorek

Przemek Kosiorek

Przemek – monter reklam. Kolejny w firmie fan motoryzacji i szybkiej jazdy, tym razem z sukcesami – mistrz Trójmiasta w wyścigach kartingowych. Były kierowca Passata. Zbiera punkty bo się opłaca - 24 wymienił na rower.

Robert Grenda

Robert Grenda

Robert Grenda

Robert – zastępca kierownika warsztatu, monter reklam. Systematycznie i niezłomnie rzeźbi swoją sylwetkę na siłowni, miłośnik "pudełkowej diety" i dobrego kina. Pedantyczny w pracy i w domu.

Romuald Michnik

Romuald Michnik

Romuald Michnik

Romek – drukarz. Rodowity Kaszub, człowiek o wilczym apetycie, którego sylwetka przeczy diecie, prawdziwa "złota rączka", która zaradzi wszelkim problemom. Przeprowadzka to jego drugie imię.

Anna Stanke

Anna Stanke

Anna Stanke

Ania – obsługa klienta. Witanie z uśmiechem klientów to jej główne zadanie, potem reklama sprzedaje się sama. Żona i matka która nie zbiera świeżaków. Właścicielka samochodu bez prawa jazdy. Uwielbia iPhony i kalkulatory.

Dominik Żłobecki

Dominik Żłobecki

Dominik Żłobecki

Dominik – monter reklam. Organista - absolwent Akademii Muzycznej. Mąż, ojciec, majsterkowicz.W pracy pogwizduje a po godzinach gra koncerty. Przełącza radio na RMF classic. Brat Michała.