Promocja świąteczna

Promocja świąteczna

Istnieje wiele form reklamy a tym samym wiele sposobów na dotarcie do klienta i zwrócenie jego uwagi. Niektóre z owych sposobów są szablonowe, wtórne i tak "ograne", że trudno osiągnąć przy ich pomocy jakieś rzeczywiste efekty. Banery reklamowe, spoty telewizyjne czy radiowe- to wszystko atakuje nas dosłownie ze wszystkich ston, aż w końcu po prostu przestajemy zwracać uwagę na te, najbardziej powszechne, formy reklamy.

Istnieją jednak również inne, bardziej delikatne i osobiste sposoby na dotarcie do klienta, sprawienie, aby zapamiętał nazwę firmy oraz, być może, zechciał zapoznać się z jej ofertą. Taką, nienachalną, dyskretną a zarazem skuteczną i nieszablonową formą reklamy jest na przykład reklama w windach wieżowców. Jeżeli tylko zostanie ona odpowiednio dopracowana, klient nie będzie miał wrażenia, że jest atakowany: po prostu podczas jazdy windą jego wzrok mimowolnie natrafi na reklamę. Czy jej treść go zainteresuje? To już zależy od kompetencji i umiejętności agencji reklamowej. 

Inną, nienachalną i raczej osobistą metodą dotarcia do klienta, zapisana w jego świadomości obrazu marki są oczywiście gadżety reklamowe. Nie oszukujmy się: każdy z nas lubi być obdarowywany. Jeżeli zaś podarunek jest gustowny lub po prostu przydatny i funkcjonalny, zachowujemy go na dłużej. Podobnie postępują klienci w przypadków wręczanych im przez firmę gadżetów reklamowych. Można powiedzieć, że jest to forma reklamy ukrytej. Jednak to właśnie w ten sposób firma może osiągnąć najlepsze efekty marketingowe i najbardziej zapaść w pamięć swoich klientów. W końcu, jeżeli na używanym przez nas codziennie dlugopisie lub breloczku do kluczy widnieje logo danej firmy, to chcąc nie chcąc owo logo zapada nam w pamięć, staje się jakby elementem naszej codzienności, a stąd już tylko krok do tego, aby zwykły "klient" przekształcił się w "stałego klienta".

Reklama w windzie oraz gadżety reklamowe

Jesteśmy jednym z niewielu podmiotów w skali całego kraju, które od dłuższego czasu specjalizują się w projekotwaniu reklam w windzie. Przez lata praktyki oraz doświadczeń opanowaliśmy ten element do perfekcji. Wiemy, jak zwrócić uwagę klienta oraz wzbudzić jego zainteresowanie, nie sprawiając jednak przy tym wrażenia, że reklama jest zbyt agresywna. Stawiamy na dwa podstawowe elementy: dyskrecja w połączeniu z pefekcyjnie dopracowanym przekazem oraz formą. Dzięki temu, nasze reklamy przynoszą oczekiwane efekty, czego potwierdzeniem są referencje od firm, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Teraz, z okazji zbliżającego się końca roku, postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę: przy zakupie gadżetów reklamowych, których zalety jako formy marketingu zostały opisane powyżej, każdy klient otrzymuje zniżkę na reklamę w windzie w wysokości 20 procent. To wyjątkowa okazja zwłaszcza dlatego, że zbliża się koniec roku, dlatego też zakup materiałow reklamowych można bez problemów "wrzucić" w koszta. 

Wysokiejj jakości, skuteczne gadżety reklamowe plus zniżką na najlepszą reklamę w windzie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz.