Reklama w galerii handlowej

Reklama w galerii handlowej

Czym jest reklama w galerii handlowej?

Reklama w galerii handlowej to możliwość dotarcia do rzeszy klientów odwiedzających centrum handlowe. Jest to atrakcyjna forma reklamy zarówno dla najemców galerii, jak i przedsiębiorców zewnętrznych. Treści reklamowe umieszczamy na nośnikach typu backlight (wielkoformatowe reklamy oświetlane od wewnątrz), tablicach LED (ramki wielkości A0 umieszczone pod sufitem w ciągach komunikacyjnych), ramki OWZ na plakaty wielkości A0 umieszczone w strategicznych miejscach galerii (drzwi obrotowe, windy, ciągi komunikacyjne).

Po co reklamować się w galerii handlowej?

Warto skorzystać z tej formy reklamy, aby dotrzeć do szerokiej grupy klientów odwiedzających galerię handlową. Nośniki reklamowe są umieszczone w taki sposób, aby były świetnie widoczne zarówno z bliska, jak i z większej odległości dla osób spacerujących po centrum, czy korzystających z licznych restauracji, kawiarni, kina lub sklepów. Rodzaje nośników są tak przemyślane, żeby można je dopasować do budżetów reklamowych wielkich koncernów i lokalnych firm.

Dlaczego powinieneś wybrać reklamę w galerii handlowej?

Centrum handlowe odwiedzane jest przez tysiące osób siedem dni w tygodniu. Twoją reklamę zobaczą więc klienci w dużym przedziale wiekowym (uczniowie, studenci, dorośli) i majątkowym (średnio zamożni oraz zamożni). Ze względu na fakt, że nośniki umieściliśmy także na zewnątrz Galerii Metropolia są one widoczne z peronu SKM Wrzeszcz, przez co zasięg oglądalności znacznie się poszerza.

Gdzie możesz zamieścić swoją reklamę w galerii?

  • Reklama na podświetlonych kasetonach reklamowych typu backlight w strategicznych lokalizacjach na wszystkich poziomach Galerii Metropolia, peronie SKM Wrzeszcz oraz w tunelu łączącym Galerię z dworcem

  • Reklama na ramkach formatu A0 z podświetleniem ledowym na 4 poziomach handlowych w głównych ciągach komunikacyjnych Galerii Metropolia

  • Reklama w ramkach OWZ formatu A0 z plakatami na drzwiach obrotowych, w windach, obok wind i toalet

Co powinieneś zrobić, by zareklamować swój biznes w galerii handlowej?

Zadzwoń lub napisz do nas albo odwiedź nas w naszym biurze, a pomożemy wybrać odpowiednią lokalizację, wypełnimy zamówienie i przygotujemy projekt.

Stosowny cytat

„Kura znosząc jaja gdacze wniebogłosy. Kaczka siedzi cicho. I cały świat je jaja kurze." Henry Ford