Reklama w windzie

Reklama w windzie

Czym jest reklama w windzie?

Reklama w windzie to plakaty z reklamami umieszczone w ramkach w ponad 400 windach na terenie Trójmiasta, co przekłada się na około 1 300 000 spojrzeń miesięcznie na reklamę Twojej firmy!

Plakaty podzielone są na 48 modułów o wymiarze 8,5 x 11,6 cm. Jeden moduł to minimalna wielkość reklamy, większe ogłoszenia stanowią wielokrotność modułu. Możesz zamówić dowolną dostępną liczbę modułów na naszych tablicach reklamowych.

Reklamy w windach to innowacyjne podejście do reklamy, stanowiące alternatywę dla tradycyjnej ulotki.

Po co reklamować się w windach?

Dlatego, że reklama w windzie to skuteczna forma dotarcia do Twojego potencjalnego klienta! W wielkich blokowiskach mieszkają tysiące osób, do których firmy próbują dotrzeć np. poprzez ulotki, listy itp. Te rzesze potencjalnych klientów codziennie kilka minut spędzają bezproduktywnie w windzie, jadąc do pracy, na zakupy czy do domu. Dlaczego nie wykorzystać tego czasu na odbiór reklamy? Osoby przebywające w tak ograniczonym miejscu, jakim jest winda nie są w zasadzie narażone na żadne inne bodźce rozpraszające ich uwagę. Reklama jest niezwykle widoczna, bo tuż przed oczami odbiorcy, który staje bezposrednio twarzą w twarz z przekazem komercyjnym.

Przez 2 miesiące trwania emisji Twoi docelowi klienci minimum 2 razy dziennie, korzystajac z windy, będą widzieć Twoje ogłoszenie, zapamiętując dane firmy i ofertę.

Dlaczego powinieneś wybrać reklamę w windzie?

Ponieważ docierasz ze swoją reklamy właściwie wprost do domu potencjalnego klienta! Umieszczając na naszych tablicach reklamę swojej firmy, masz pewność, że nie trafi do śmieci wraz z dziesiątkami innych ulotek, a potencjalny klient będzie ją oglądał przez 60 dni minimum 2 razy dziennie!

Możesz dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców wielkich blokowisk, zamieszkiwanych przez rodziny z dziećmi, studentów oraz osoby starsze, do tzw. klasy średniej, a także do pracowników oraz kadry kierowniczej firm w biurowcach (Dolarowiec we Wrzeszczu oraz Radmor w Gdyni).

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Gdzie możesz zamieścić swoją reklamę?

Plakaty reklamowe umieszczamy w blisko 500 windach wieżowców mieszkalnych oraz biurowców w starannie wybranych dzielnicach Gdańska podzielonych na 4 lokalizacje:

  • Gdańsk I (Żabianka, Oliwa, Sopot Kamienny Potok)

  • Gdańsk II (Morena,Niedźwiednik, Wrzeszcz – w tym Dolarowiec)

  • Gdańsk III (Gdańsk Zaspa)

  • Gdynia (biurowiec Radmor, Pogórze, Obłuże, Centrum)

Jak są wykonane reklamy w windzie?

Plakaty reklamowe o wym. 100 x 60 cm drukowane na wysokiej jakości papierze kredowym umieszczone w estetycznych stalowych ramkach zabezpieczone dodatkowo przezroczystą płytą z poliwęglanu litego umieszczone na przeciw panelu sterowania w windach wieżowców. Staranna konstrukcja zapewnia spełnia wszelkie wymogi oraz zapewnia trwałość reklam. Gwarantujemy także usunięcie wszelkich ewentualnych usterek czy zniszczeń, aby Twoja reklama była widoczna przez cały okres kampanii.

Co powinieneś zrobić, by zareklamować swój biznes w windach?

Zadzwoń lub napisz do nas albo odwiedź nas w naszym biurze, a pomożemy wybrać odpowiednią lokalizację, wielkość reklamy, wypełnimy zamówienie i przygotujemy projekt.

Stosowny cytat

„Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.” – Mark Twain