Tablica Miejska

Tablica Miejska

Co to jest billboard?

Billboard to rodzaj wielkoformatowej tablicy reklamowej umieszczanej na budynkach lub specjalnych konstrukcjach wolnostojących, często z dodatkowym oświetleniem, które polepsza widoczność reklamy.

Reklama na billboardzie jest ważnym elementem akcji promocyjnej danej usługi czy produktu i może mieć zarówno charakter wizerunkowy, jak i informacyjny.

Po co reklamować się na billboardach?

Warto skorzystać z tej formy reklamy outdoorowej, widocznej z daleka zarówno przez pieszych, jak i zmotoryzowanych odbiorców, by dotrzeć do grupy docelowej klientów. Bądź widoczny w mieście!

Dlaczego powinieneś wybrać Tablicę Miejską?

Tablica Miejska, którą proponujemy to wielkoformatowa reklama outdoorowa na billboardach w atrakcyjnych lokalizacjach Gdańska. Wybraliśmy punkty o największym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, dzięki czemu zwiększyliśmy ilośc oraz rodzaj odbiorców. Reklamy są widoczne dla klienta w dużym przedziale wiekowym (uczniowie, studenci, dorośli) i majątkowym (osoby korzystające z komunikacji miejskiej i piesi oraz zmotoryzowani).

Oferujemy lakalizacje o zróznicowanym rodzaju odbiorców, przez co zwiększamy szansę na dotarcie do właściwej grupy docelowej naszych klientów.

Gdzie możesz zamieścić swoją reklamę?

Przy głównej trasie łączącej Obwodnicę Trójmiasta z centrum Wrzeszcza i terenami nadmorskimi oraz tunelem pod Martwą Wisłą (duży przepustowość osób dojeżdżających codziennie do pracy, jak i turystów), a także w pobliżu dworca głównego PKP i PKS obok Gdańskiego Urzdu Pracy (codzienny ruch pieszych i korzystajacych z komunikacji miejskiej – grupa mniej i średniozamożna) na murze Aresztu Śledczego (bliskość aresztu, sądu, szpitala oraz urzędu sprawia, że przejeżdża obok spora grupa zamożnych i wykształconych potencjalnych klientów) oraz na trasie na Morenę po obu stronach ulicy Rakoczego.

Jak są wykonane nasze billboardy?

Część Tablic montujemy do budynków i murów, część jest na specjalnych konstrukcjach wolnostojących. Obie formy zapewnią dobrą widoczność Twojego billboardu. Reklamy w zależności od miejsca drukowane są na banerze i papierze blueback, co zapewni trwałość i wysoką jakość wydruku. Twoja reklama będzie estetyczna, dobrze widoczna i trwała.

Co powinieneś zrobić, by zareklamować swój biznes na Tablicy Miejskiej?

Zadzwoń lub napisz do nas albo odwiedź nas w naszym biurze, a pomożemy wybrać odpowiednią lokalizację, wypełnimy zamówienie i przygotujemy projekt.

Stosowny cytat

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.” – Henderson Stuart