Nowa strona internetowa

Jako firma reklamowa, jak nikt inny, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest wizerunek firmy. Pierwszy kontakt klienta z jakąkolwiek firmą w dzisiejszych czasach, to przeważnie kontakt internetowy. Chcąc, aby wizerunek firmy od samego początku budowany był w profesjonalny sposób, musimy postawić na podstawę czyli media społecznościowe oraz przejrzystą i nowoczesną stronę internetową. Prowadzimy profil na Facebooku, (zalinkować), jednak świadomi zmieniających się trendów, postanowiliśmy po raz kolejny odświeżyć naszą stronę internetową.

Stara firma – Nowy design

Nieustannie uświadamiamy naszych klientów, że branża reklamowa jest bardzo dynamiczna i zmienia się z roku na rok. To, co było modne 10 lat temu, nie przyciąga uwagi dzisiaj. Kiedyś reklama zasypywała nas dużą ilością treści, po latach stworzyło to tzw. „śmietnik reklamowy”. Dzisiaj aby wybić się na tle innych reklam, grafikapowinna być prosta, przejrzysta i posiadać oryginalny design uporządkowany typograficznie. Dlatego też idąc z duchem czasu, zmieniamy naszą stronę na taką, która będzie przejrzysta i intuicyjna w obsłudze dla klienta. Celem naszej firmy jest nieustanne zmienianie się na lepsze, właśnie dla naszych klientów. Chcemy aby reklamy w Gdańsku i okolicach wyglądały ciekawie i oryginalnie. Chcąc zmieniać oblicze branży reklamowej, zaczynamy od siebie. Na zmiany często namawiamy klientów, ale i dla nas przyszedł czas na zmianę wizerunku- w końcu jesteśmy profesjonalistami :).

Blog reklamowy

Jak już wspomnieliśmy, wizerunek w sieci to podstawa. W związku z tym do naszej nowej strony postanowiliśmy dodać bloga o tematyce reklamowej. Chcąc od samego początku budować pozytywny wizerunek innych firm, sami nie możemy zaniedbywać własnego. Uznaliśmy, że blog reklamowy to dobry sposób aby podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. Na naszym blogu znajdziecie oczywiście wpisy tematyczne, dotyczące najnowszych trendów w projektowaniu oraz reklamie. Jednak mimo tego dowiecie się jak stworzyć dobry wizerunek firmy, jak zaaranżować biuro aby klient czuł się w nim jak w domu, napiszemy również o tym jak zmienić wnętrze naszego domu aby współgrało z naszym „wewnętrznym JA”. Jednym słowem dowiecie się wszystkiego co związane z designem i światem reklamowym a również tego w jaki sposób za jej pomocą oddziaływać na innych. Taki więc KONIECZNIE – nie zapomnijcie nas odwiedzać 🙂