Gadżety reklamowe

Czym są gadżety reklamowe?

Są to upominki, gratisy z nadrukiem logo rozdawane klientom w celach marketingowych. Gadżetem reklamowym może być drobiazg lub wartościowy przedmiot – w zależności od grupy, którą chcemy obdarować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to: pendrive’y, długopisy, notesy, zabawki, artykuły elektroniczne, odzież, ceramika, niemal wszystkie przedmioty codziennego użytku, które można oznakować.

Po co rozdawać gadżety reklamowe?

Chyba każdy z nas lubi dostawać prezenty. Otrzymując upominek, klient łączy pozytywne uczucia z obdarującym, a więc z Tobą. Zwiększasz więc w ten sposób prawdopodobieństwo, że klient zwiąże się z Tobą na stałe i poleci Cię innym. Poza tym za każdym razem, kiedy będzie korzystał z upominku, będzie widział Twoje logo, utrwalając w pamięci nazwę firmy.

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Ponieważ oferujemy szeroką gamę gadżetów w atrakcyjnych cenach. Pokażemy możliwości, poprzednie realizacje, bezpłatnie przygotujemy wycenę, abyś mógł wybrać produkt, z którego będziesz zadowolony.

Co powinieneś zrobić, by zamówić gadżety?

Zadzwoń lub napisz do nas albo odwiedź nas w naszym biurze, a pomożemy wybrać odpowiedni gadżet, przygotujemy wycenę, wypełnimy zamówienie i przygotujemy projekt i wizualizację.

Stosowny cytat

„Kreatywność bez strategii nazywana jest sztuką. Kreatywność ze strategią nazywana jest reklamą” Jeff L. Richards