Druki reklamowe

Czym są druki reklamowe?

Do druków reklamowych zaliczamy wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, plakaty, teczki ofertowe, banery, folie samoprzylepne, rollupy etc. Są to materiały informujące o zakresie usług, menu, cenniku, promocjach itp.,wykorzystywane zarówno w siedzibie firmy, jak i rozdawane na spotkaniach, targach, czy roznoszone lub rozwieszane w miejscach widocznych dla grupy docelowej. Jest to zwykle ekonomiczna i dodatkowa forma reklamy czy informacji.

Po co drukować materiały reklamowe?

Po to, by móc w przystępny i atrakcyjny wizualnie sposób zaprezentować swoją ofertę, by uwiarygodnić firmę i w niedrogi sposób dotrzeć do klientów.

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Ponieważ oferujemy szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach. Obsłużymy Cię kompleksowo: jeśli nie masz gotowego projektu, czy pomysłu, nasi pełni pomysłów graficy zaproponują coś w sam raz dla Ciebie. Pokażemy nasze wcześniejsze realizacje, pomożemy wybrać odpowiedni produkt, format oraz nakład. Dopasujemy projekt tak, aby był spójny z całą koncepcją wizualną firmy.

Co powinieneś zrobić, by zamówić druki?

Zadzwoń lub napisz do nas albo odwiedź nas w naszym biurze, a pomożemy wybrać odpowiedniprodukt, przygotujemy wycenę, wypełnimy zamówienie i przygotujemy projekt.

Stosowny cytat

„Strategia marketingowa to seria zintegrowanych działań prowadzących do trwałej przewagi konkurencyjnej” John Scully