O nas

Misja

Naszą misją jest stać się liderem w branży reklamowej.

Zakładając firmę w 2010 r. Jako cel postawiliśmy sobie stworzenie marki rozpoznawalnej w Gdańsu, Trójmieście, a następnie w Polsce Północnej i na terenie całego kraju. Od początku ważna była dla nas wysoka jakość oferowanych usług i zadowolenie klientów oraz długofalowa z nimi współpraca. Zawsze słuchamy naszych klientów, bo to oni podpowiadają nam, jaką dziedzinę rozszerzyć, o co wzbogacić ofertę, co zmienić, żeby utrzymać się w czołówce. Jak każdemu zdażały nam się potknięcia, ale zawsze staraliśmy się z nich wyciągać wnioski, które przeradzały się w ulepszanie naszej firmy.

Celem, który właściwie ściśle wiąże się z tym przedstawionym powyżej, było budowanie trwałego zespołu profesjonalistów – naszych pracowników. Zawsze stawiamy na osoby kreatywne, dokładne, uczciwe i bardzo pracowite, dla których poza pensją liczy się też klimat panujący w firmie. Dzięki temu przyjemniej nam się wspólnie pracuje, a także spędza czas wolny na kibicowaniu Lechii Gdańsk, czy narodowej drużynie, albo rywalizując podczas rozgrywek badmingtona, na strzelnicy itp.

I tak w przyjaznej atmosferze zgranego zespołu, który sukcesywnie się powiększa, idziemy pewnym krokiem naprzód, budując firmę, o której marzyliśmy.

Co oferujemy?

Zawsze stawiamy na jakość. Staramy się wykonywać zlecenia w najlepszy możliwy sposób, tak, żeby klient był zadowolony, praca nad zleceniem była przyjemnością, a jej efekty stały się powodem do naszej dumy.

Ciężko czasem przewidzieć wszystko, ale staramy się tak szacować czas pracy, aby zamówienia wykonać w wyznaczonym terminie lub wcześniej. Nie rozstajemy się więc z planerem, w którym opisujemy wszystkie zadania.

Stworzyliśmy zespół pełen pomysłów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać chyba każdemu zadaniu i nie powielamy wcześniej wykorzystanych projektów.

ROK ZAŁOŻENIA FIRMY

Narodziny Firmy Reklamowej Moduł – zajmujemy się reklamą w windzie w Gdańsku i działamy w trzyosobowym zespole.

2010

CIĄGŁY ROZWÓJ

Wciąż poszerzamy listę oferowanych usług i zadowolonych klientów, działając z powodzeniem mimo kryzysu na polskim rynku.

2013

WIĘCEJ PRACOWNIKÓW

Zespół pracowników się powiększa; zaufało nam już wielu klientów, a nasze w pełni profesjonalne realizacje są coraz większe; chwalimy się nimi na swoim profilu na Facebooku.

2015

ZMIENIAMY SIĘ

Remontujemy nasze biuro, żeby dostosować je do kilkunastoosobowego zespołu pracowników; w drugiej połowie roku planujemy wprowadzić na rynek nowy produkt…

2017
NASZ
PLAN

OTWIERAMY BIURO

Otwieramy biuro handlowe przy ul. Subisława 29, gdzie działamy do dzisiaj; zaczynamy produkcję reklam zewnętrznych; powiększamy zespół pracowników.

2011

DĄŻYMY DO CELU

Pracujemy już w pięcioosobowym zespole; zakładamy obok biura większy warsztat i tworzymy profesjonalny park maszyn.

2014

DZIAŁAMY NA WIELKĄ SKALĘ

Otwieramy własną drukarnię; tworzymy Tablicę Miejską; nawiązujemy współpracę z Galerią Metropolia.

2016

Nasze umiejętności

projektowanie graficzne

drukarnia wielkoformatowa

budowa reklam zewnętrznych

reklama outdoor

Fakty o nas

0

projektów graficznych

0

m2 druków wielkoformatowych

0

pinów led do reklamy świetlnej

0

plakatów do reklamy w windzie

Meet Our Team

Adrian Matuszewski

Adrian Matuszewski

Adrian Matuszewski

Adrian – handlowiec. Pasjonat wszystkich dyscyplin sportowych. Szczęśliwy absolwent ``europeistyki``. Pochodzi z miasta w którym robią najlepszy keczup w Polsce- Włocławek. Słucha Rihanny i Lady Gagi. Kierowca Skody (prywatnie i służbowo).

  Marcin Turzyński

  Marcin Turzyński

  Marcin Turzyński

  Marcin – kierownik warsztatu. Pasjonat kultowych samochodów. Miłośnik motoryzacji, jego przyjazd do pracy poprzedza głośne mruczenie motocykla. Używa benzyny jako kosmetyków.

   Robert Grenda

   Robert Grenda

   Robert Grenda

   Robert – zastępca kierownika warsztatu, monter reklam. Systematycznie i niezłomnie rzeźbi swoją sylwetkę na siłowni, miłośnik ``pudełkowej diety`` i dobrego kina. Pedantyczny w pracy i w domu.

    Darek Jadach

    Darek Jadach

    Darek Jadach

    Darek – współwłaściciel. Jego dewizą życiową jest: uśmiech – moc – fitness – sport. Maratończyk, wędkarz – pierwszy na dorsza. Uwielbia jazdę na rolkach. Znawca win.

     Michał Żłobecki

     Michał Żłobecki

     Michał Żłobecki

     Michał – grafik. Artysta pełną parą - z wykształcenia plastyk z zamiłowania gitarzysta. Mąż, ojciec i działacz społeczny. Koordynator i grafik ogólnopolskiej akcji Paczka dla Bohatera. Typowy żółw ninja – żywi się tylko pizzą.

      Romuald Michnik

      Romuald Michnik

      Romuald Michnik

      Romek – drukarz. Rodowity Kaszub, człowiek o wilczym apetycie, którego sylwetka przeczy diecie, prawdziwa ``złota rączka``, która zaradzi wszelkim problemom. Przeprowadzka to jego drugie imię.

       Dawid Ustrabowski

       Dawid Ustrabowski

       Dawid Ustrabowski

       Dawid – monter reklam. Fan motoryzacji i szybkiej jazdy motocyklem, a przy tym stateczny mąż i ojciec. Zbieracz grzybów, znawca pleśni.

        Paweł Pawłowski

        Paweł Pawłowski

        Paweł Pawłowski

        Paweł – specjalista ds kluczowych klientów. Mistrz ciętej riposty, rozwiązywania sytuacji bez wyjścia, a od niedawna sternik żeglarski. Amator zegarków.

         Anna Stanke

         Anna Stanke

         Anna Stanke

         Ania – obsługa klienta. Witanie z uśmiechem klientów to jej główne zadanie, potem reklama sprzedaje się sama. Żona i matka która nie zbiera świeżaków. Właścicielka samochodu bez prawa jazdy. Uwielbia iPhony i kalkulatory.

          Joanna Pawłowska

          Joanna Pawłowska

          Joanna Pawłowska

          Asia – współwłaściciel. Przez niektórych nazywana ``Panią Prezes``. Zawszę uśmiechnięta. To do niej należy ostatnie zdanie. Uwielbia pracę w ogrodzie, filmy z Clintem Eastwoodem i ``07 zgłoś się``.

           Przemek Kosiorek

           Przemek Kosiorek

           Przemek Kosiorek

           Przemek – monter reklam. Kolejny w firmie fan motoryzacji i szybkiej jazdy, tym razem z sukcesami – mistrz Trójmiasta w wyścigach kartingowych. Były kierowca Passata. Zbiera punkty bo się opłaca - 24 wymienił na rower.

            Dominik Żłobecki

            Dominik Żłobecki

            Dominik Żłobecki

            Dominik – monter reklam. Organista - absolwent Akademii Muzycznej. Mąż, ojciec, majsterkowicz.W pracy pogwizduje a po godzinach gra koncerty. Przełącza radio na RMF classic. Brat Michała.